reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

12 2021

Groźne zderzenie na krajowej pięćdziesiątce


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: OSP Wiskitki /KPP ŻyrardówGroźne zderzenie na krajowej pięćdziesiątce - Grodzisk News


Na drodze krajowej nr 50 doszło do poważnie wyglądającego zderzenia czterech samochodów: trzech dostawczych i jednego osobowego. – 42-letni kierowca skody został zabrany do szpitala – mówi rzeczniczka prasowa żyrardowskiej komendy Powiatowej.


Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 17:30 w pobliżu ronda w Wiskitkach na krajowej pięćdziesiątce. – Kierujący fiatem nie zachowując należytej odległości uderzył w poprzedzający go samochód.  Siła uderzenia była tak duża, że wepchnęła renault na stojącego przed nim peugeota.  Impet uderzenia spowodował, że kierujący fiatem zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka skodę – opisuje przebieg zdarzeń st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–42-letni kierowca skody został zabrany do szpitala. Wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi – dodaje.

–Zima to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci apelują o ostrożność, rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii – apeluje rzeczniczka policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.