TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

09 2023

Debata o bezpieczeństwie w gminie Jaktorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Debata o bezpieczeństwie w gminie Jaktorów - Grodzisk News


„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – pod takim hasłem grodziska komenda powiatowa policji organizuje debaty społeczne dla mieszkańców naszego powiatu. Najbliższa debata odbędzie się w gminie Jaktorów.


Debata zakłada wymianę informacji z między lokalną społecznością, a policją w zakresie bezpieczeństwa w gminie. Podczas spotkania zostaną przedstawione działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych podczas ubiegłorocznej debaty. Policjanci omówią także między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, omówią działanie aplikacji „Moja Komenda” oraz przybliżą program „Dzielnicowy bliżej nas”. W czasie spotkania zostaną także omówione zagrożenia związane z oszustwami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spotkanie z mieszkańcami gminy Jaktorów zaplanowano na 5 października na godz. 17.00. Odbędzie się ono w budynku dawnego gimnazjum w Jaktorowie przy ul. Chełmońskiego 4. W godz. 17.00 – 17.20 przeprowadzona zostanie debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 17:30 – 18:30 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania – mówią policjanci z grodziskiej komendy.


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz








📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.