reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

09 2023

Debata o bezpieczeństwie w gminie Jaktorów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Debata o bezpieczeństwie w gminie Jaktorów - Grodzisk News


„Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ” – pod takim hasłem grodziska komenda powiatowa policji organizuje debaty społeczne dla mieszkańców naszego powiatu. Najbliższa debata odbędzie się w gminie Jaktorów.


Debata zakłada wymianę informacji z między lokalną społecznością, a policją w zakresie bezpieczeństwa w gminie. Podczas spotkania zostaną przedstawione działania dotyczące zagrożeń zgłoszonych podczas ubiegłorocznej debaty. Policjanci omówią także między innymi zgłoszenia mieszkańców zdiagnozowane na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”, omówią działanie aplikacji „Moja Komenda” oraz przybliżą program „Dzielnicowy bliżej nas”. W czasie spotkania zostaną także omówione zagrożenia związane z oszustwami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Spotkanie z mieszkańcami gminy Jaktorów zaplanowano na 5 października na godz. 17.00. Odbędzie się ono w budynku dawnego gimnazjum w Jaktorowie przy ul. Chełmońskiego 4. W godz. 17.00 – 17.20 przeprowadzona zostanie debata ewaluacyjna, podczas której omówione zostaną postulaty i wnioski zgłoszone podczas spotkania w ubiegłym roku. Następnie w godz. 17:30 – 18:30 odbędzie się debata społeczna inicjująca, poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mieszkańców do czynnego udziału w spotkaniu z policjantami. Mamy nadzieję, że bezpośrednie rozmowy o istniejących zagrożeniach pozwolą  wypracowywać wspólnie metody ich eliminowania – mówią policjanci z grodziskiej komendy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.