TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

22

05 2023

Co z planami budowy boiska w Chlebni?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiCo z planami budowy boiska w Chlebni? - Grodzisk News


Wraz ze śmiałem sportowym rozwojem klubu piłkarskiego LKS Chlebnia rosną też potrzeby rozbudowy jego zaplecza technicznego, infrastruktury, obiektów do treningu. Postanowiliśmy wrócić więc do tematu dotyczącego planów budowy nowego boiska w Chlebni. W jakim punkcie ten pomysł znajduje się dziś?


Gmina dysponuje działką, na której boisko miałoby powstać, zwłaszcza, że chętnych do granie nie brakuje. – W samym klubie, poza pierwszym zespołem prowadzimy kilka roczników dzieci i młodzieży, którym staramy się zapewnić jak najlepszą przestrzeń do rozwoju i treningu. Nie ma co ukrywać, że nowy obiekt bardzo by tę przestrzeń powiększył i dał nowe możliwości – mówi nam Sławomir Jackowski, prezes LKS-u Chlebnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Dziś, mimo ograniczonych możliwości, możemy się poszczycić naprawdę dobrze prosperującą akademią piłkarską, wychodzą z niej utalentowani młodzi piłkarze, którzy nie boją się podejmować wyzwań na wyższych szczeblach – dodaje prezes. I można mu uwierzyć, ponieważ nawet niedawna wizyta skautów Anderlechtu Bruksela zaowocowała zaproszeniem na testy młodego gracza Chlebni do belgijskiego klubu.

To dobry omen dla klubu, który dalej chce się rozwijać. Rozbudowa bazy LKS-u o dodatkowe boisko może tylko pomóc. Jakie są zatem szanse na realizację tego zadania?

Zapytaliśmy o to burmistrza Grodziska. – Plany budowy boiska w Chlebni nadal są aktualne. Zanim to tego dojdzie, musi zakończyć się przebudowa drogi powiatowej, a później musimy wybudować parking, który jest tam bardzo potrzebny. Po tych przedsięwzięciach, będzie wiadomo, jakim dokładnie obszarem jeszcze tam dysponujemy w kontekście budowy boiska – powiedział w rozmowie z nami Grzegorz Benedykciński.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jackos robi tam świetna robotę, czego nie można powiedzieć o Dębcu w Pogoni, który dla tamtego zarządu jest tylko dobrym egzekutorem skladek członkowskich. Pogon byście się k... wstydzili braku gratulacji dla Smalca za awans do 1 ligi... zapomnieliscie gdzie zaczynał trenerską przygodę?!
Janosik


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.