reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

09 2022

„Bożyszcze kobiet” powraca do Grodziska


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: centrumkultury.eu„Bożyszcze kobiet” powraca do Grodziska - Grodzisk News


Spektakl "Bożyszcze kobiet" w wykonaniu Teatru Capitol powraca na grodziską scenę. Spektakl, który nasza publiczność mogła oglądąć już w 2019 roku, zostanie ponownie wystawiony w październiku, a w główne role wcielą się m.in. Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska i Anna Dereszowska.


Sztuka autorstwa Neila Simona, to komediowa rozrywka w bardzo dobrym wydaniu. Jej główny bohater, pozornie przyzwoity Barney (w tej roli Piotr Gąsowski) prowadzi szczęśliwe życie. Ma dom, kochającą żonę i pracę w restauracji. On sam jest jednak znudzony, więc urządza schadzki przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie – każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia…

W role kandydatek na kochanki Barneya wcielają się w komedii Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. – Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości. Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić! – opisują akcję spektaklu jego organizatorzy.

A odbędzie się 17 października o godz. 19.00 w sali widowiskowej CK.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.