TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

01 2022

Bezpłatne warsztaty Lego w CH Nowa Stacja w Pruszkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Jakub PleśniarskiBezpłatne warsztaty Lego w CH Nowa Stacja w Pruszkowie - Grodzisk News


Już w najbliższą sobotę, 15 stycznia b.r. w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie odbędą się bezpłatne warsztaty Lego. Będzie to prawdziwa gratka dla miłośników tych kultowych klocków, ponieważ poprowadzi je zwycięzca pierwszej edycji programu Lego Masters, Rafał Zub! Chętnych do wspólnej zabawy zapraszamy od godziny 10.00 rano.


Klocków Lego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wychowują się na nich kolejne pokolenia, rozwijając swoją wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne. Nazwa Lego® pochodzi od duńskiego zwrotu „leg godt” (baw się dobrze), a unikalna technologia łączenia klocków, otworzyła zupełnie nowe możliwości tworzenia niezwykłych konstrukcji. Nic dziwnego, że klocki Lego® w krótkim czasie zawojowały wyobraźnię dzieci na całym świecie i podbiły serca rodziców, którzy często sami uczestniczą w zabawie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Popularność duńskich klocków i sposobność budowania z nich dowolnych, często niezmiernie skomplikowanych konstrukcji, zachęciła producentów telewizyjnych do stworzenia programu Lego® Masters. W każdym odcinku uczestnicy mierzą się z określonymi zadaniami, a najlepsi przechodzą dalej, aż do finału. W pierwszej polskiej edycji Lego® Masters, zakończonej w grudniu 2020 roku, zwyciężył Rafał Zub wraz ze swoim partnerem Jakubem Pleśniarskim. Rafał, architekt związany z pracownią IMB Asymetria, postanowił dalej rozwijać swoją pasję i dzielić się doświadczeniem z innymi. Niedawno w Nowej Stacji w Pruszkowie otworzył studio Bricks by Raf, gdzie będzie budował zaawansowane konstrukcje z klocków i nagrywał filmy na swój kanał You Tube.

Z okazji rozpoczęcia działalności w Nowej Stacji, Rafał przygotował dla wszystkich miłośników Lego® niespodziankę – darmowe warsztaty podczas których uczestnicy będą wspólnie układać mozaikę z logo Nowej Stacji. To wspaniała okazja, żeby poobserwować mistrza w akcji, dowiedzieć się więcej o procesie tworzenia skomplikowanych konstrukcji i samemu sprawdzić się w działaniu. Znakomita zabawa gwarantowana!

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Można to zrobić na miejscu, w Bricks by Raf Studio w Nowej Stacji, które mieści się na parterze, obok salonu H&M lub wysyłając maila na adres: raff@me.com . Jeśli ktoś zapomni się zapisać, to nadal będzie miał szansę wziąć udział w zabawie, ale będzie musiał poczekać w kolejce i nie otrzyma gwarancji, że się dostanie. Dlatego lepiej nie zwlekać i już dziś zapisać się na to niezwykłe wydarzenie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

szkoda, że to odbywa się w takim miejscu. Szkoda, że wszystkie aspekty życia, niektóre ciekawe, tak jak to, odbywa się w jakiejś galerii.
mama


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.