reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2023

Bezpiecznie na drogach we Wszystkich Świętych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpiecznie na drogach we Wszystkich Świętych - Grodzisk News


Grodziska policja podsumowała ostatnie trzy dni na drogach w powiecie. Było bezpiecznie, obyło się bez wypadków, a kolizji było niewiele. Niestety nie zabrakło jednak osób, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu.


Jak co roku grodziscy policjanci w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych prowadzili wzmożone działania w rejonie cmentarzy, a także byli obecni na głównych trasach w powiecie. Tak było i tym razem – działania były prowadzone od 31 października do 2 listopada włącznie. Policjanci kontrolowali prędkość, sprawdzali trzeźwość kierowców, ale także sposób przewożenia pasażerów. Natomiast w rejonie cmentarzy dbali o płynność ruchu i bezpieczeństwo pieszych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jak wyglądają statystyki? – Na terenie całego powiatu grodziskiego w tym czasie nie doszło do żadnego wypadku drogowego, policjanci byli wzywani do 8 kolizji, z których tylko jedna miała miejsce na parkingu przy cmentarzu. W czasie licznych kontroli trzeźwości kierujących, policjanci zatrzymali 2 kierowców aut w stanie nietrzeźwości i 1 po użyciu alkoholu oraz 2 nietrzeźwych rowerzystów – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy podkreślają, że w nadchodzący weekend należy się również spodziewać większego ruchu w rejonie nekropolii, a co za tym idzie policjanci częściej będą patrolować te okolice.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.