reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

11 2023

Bezpiecznie na drogach we Wszystkich Świętych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpiecznie na drogach we Wszystkich Świętych - Grodzisk News


Grodziska policja podsumowała ostatnie trzy dni na drogach w powiecie. Było bezpiecznie, obyło się bez wypadków, a kolizji było niewiele. Niestety nie zabrakło jednak osób, które wsiadły za kierownicę pod wpływem alkoholu.


Jak co roku grodziscy policjanci w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych prowadzili wzmożone działania w rejonie cmentarzy, a także byli obecni na głównych trasach w powiecie. Tak było i tym razem – działania były prowadzone od 31 października do 2 listopada włącznie. Policjanci kontrolowali prędkość, sprawdzali trzeźwość kierowców, ale także sposób przewożenia pasażerów. Natomiast w rejonie cmentarzy dbali o płynność ruchu i bezpieczeństwo pieszych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

A jak wyglądają statystyki? – Na terenie całego powiatu grodziskiego w tym czasie nie doszło do żadnego wypadku drogowego, policjanci byli wzywani do 8 kolizji, z których tylko jedna miała miejsce na parkingu przy cmentarzu. W czasie licznych kontroli trzeźwości kierujących, policjanci zatrzymali 2 kierowców aut w stanie nietrzeźwości i 1 po użyciu alkoholu oraz 2 nietrzeźwych rowerzystów – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze z grodziskiej komendy podkreślają, że w nadchodzący weekend należy się również spodziewać większego ruchu w rejonie nekropolii, a co za tym idzie policjanci częściej będą patrolować te okolice.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.