reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

11 2021

74-latek z 300 gramami narkotyków


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

74-latek z 300 gramami narkotyków - Grodzisk News


Kryminalni w Żyrardowie zatrzymali 74-letniego mężczyznę, który posiadał łącznie ponad 300 gramów narkotyków. W jego mieszkaniu odnaleziono też elektronarzędzia pochodzące prawdopodobnie z innych przestępstw.


– Z uzyskanych wcześniej informacji wynikało, że może on posiadać w mieszkaniu narkotyki. Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W wyniku przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez mężczyznę, policjanci ujawnili woreczki z zawartością białego proszku oraz susz roślinny. Oprócz narkotyków mundurowi w jednym z pokoi znaleźli również sprzęt m.in. wagę elektroniczną, która mogła świadczyć o tym, że 74-latek zajmował się również rozprowadzaniem zakazanych ustawą substancji – poinformowała st. sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie. – Odnaleziono również elektronarzędzia, które prawdopodobnie pochodzą z innych przestępstw – dodała.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W wyniku tych działań zarekwirowano amfetaminę o wadze ponad 150 gramów i podobną ilość mariuhuany.Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do żyrardowskiej komendy, gdzie noc spędził w policyjnym areszcie.

–Po zebraniu przez policjantów niezbędnego materiału dowodowego sprawa trafiła do żyrardowskiej prokuratury. Tam 74-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków i zarzut udziału w obrocie wbrew przepisom ustawy substancji zabronionych. Za popełnione przestępstwa mężczyźnie może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 74-latka zastosowany został 3-miesięczny areszt – podała rzeczniczka żyrardowskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.