reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

07

06 2021

Żyrardów: Znów padły strzały. Przy tej samej ulicy co w czwartek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardów: Znów padły strzały. Przy tej samej ulicy co w czwartek - Grodzisk News


W Żyrardowie znów padły strzały z broni palnej. Wiemy, że strzelano na tej samej ulicy, przy której zginął w czwartek 20-latek.


W nocy środy na czwartek w Żyrardowie przy ul. Mielczarskiego doszło do strzelaniny, w której zginął 20-letni mężczyzna. Wczoraj poinformowaliśmy o zatrzymaniu dwóch osób mogących mieć związek ze zdarzeniem więcej tutaj. W niedzielne popołudnie znów jednak padły strzały. – Mogę potwierdzić, że w niedzielę między godzinami 15.00 a 16.00 na jednej z ulic Żyrardowa oddano strzały z broni palnej. Nikt nie został ranny. Policjanci prowadzą czynności pod nadzorem prokuratora. Nic więcej nie mogę powiedzieć w tej sprawie. O szczegóły należy pytać prokuraturę – mówi nam sierż. Monika Michalczyk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zapytaliśmy więc w prokuraturze... – Ze względu na dobro śledztwa nic nie możemy powiedzieć w tej sprawie – powiedział nam prok. Marek Litkowski, zastępca prokuratora rejonowego w Żyrardowie.

Na miejscu oprócz żyrardowskich policjantów i prokuratury, byli m.in. funkcjonariusze z z Wydziałów Kryminalnego i Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu oraz specjalistów z balistyki z Laboratorium Kryminalistycznego KWP z siedzibą w Radomiu.

Do sprawy wrócimy.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.