TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

03 2023

Żyrardów. Ze stawu wyłowiono ciało


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardów. Ze stawu wyłowiono ciało - Grodzisk News


W sobotni poranek w stawie św. Jana w Żyrardowie znaleziono ciało człowieka. Na tę chwilę nie są znane okoliczności śmierci mężczyzny.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Żyrardowie ze stawu wyłowiono ciało człowieka – poinformowała Emilia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, ale na tę chwilę nie są znane szczegóły sprawy. – Około godz. 9.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że ktoś zauważył ciało w stawie św. Jana w Żyrardowie. Okazało się, że było to ciało młodego mężczyzny. To wszystko co na ten temat możemy powiedzieć. Sprawa jest „świeża” i nie znamy okoliczności śmierci tego człowieka – mówi nam st. sierż. Patrycja Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Do sprawy wrócimy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Jakieś porachunki. Ktoś komuś był coś winny. Najczęściej to są wierzytelności za narkotyki. Trzymajmy się z daleka nawet od " leczniczej" marihuany bo to byłyby wrota do przestępczości i degeneracji młodych ludzi na dużą skalę.

Robert
14-04-2023 16:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.