TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

25

03 2023

Żyrardów. Ze stawu wyłowiono ciało


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsŻyrardów. Ze stawu wyłowiono ciało - Grodzisk News


W sobotni poranek w stawie św. Jana w Żyrardowie znaleziono ciało człowieka. Na tę chwilę nie są znane okoliczności śmierci mężczyzny.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. – W Żyrardowie ze stawu wyłowiono ciało człowieka – poinformowała Emilia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają, ale na tę chwilę nie są znane szczegóły sprawy. – Około godz. 9.30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że ktoś zauważył ciało w stawie św. Jana w Żyrardowie. Okazało się, że było to ciało młodego mężczyzny. To wszystko co na ten temat możemy powiedzieć. Sprawa jest „świeża” i nie znamy okoliczności śmierci tego człowieka – mówi nam st. sierż. Patrycja Sochacka z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Do sprawy wrócimy.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Jakieś porachunki. Ktoś komuś był coś winny. Najczęściej to są wierzytelności za narkotyki. Trzymajmy się z daleka nawet od " leczniczej" marihuany bo to byłyby wrota do przestępczości i degeneracji młodych ludzi na dużą skalę.
Robert


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.