reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

12 2022

Zderzenie w centrum Grodziska. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca kolizji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelniczka AnnaZderzenie w centrum Grodziska. Jeden z kierowców oddalił się z miejsca kolizji - Grodzisk News


Na skrzyżowaniu ul. Królewskiej i Nadarzyńskiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: renault i opla. Kierowca pierwszego auta oddalił się z miejsca kolizji. Policja prowadzą czynności mające na celu namierzenie tego człowieka, działają też technicy policyjni. Na wojewódzkiej trasie 719 są więc utrudnienia.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

rmację o zdarzeniu wraz ze zdjęciami nadesłała do nas czytelniczka. – Na skrzyżowaniu Sienkiewicza – Królewska – Okulickiego – Nadarzyńska był wypadek. Duże utrudnienia w ruchu – napisała pani Anna i przekazała zdjęcia zrobione w pobliżu.

Strażacy potwierdzają. – Na drodze 719 koło stacji paliw doszło do kolizji renault i opla. Nikomu nic się nie stało, ale kierowca renault oddalił się z miejsca zdarzenia. Nasze działania ograniczają się do zabezpieczania tego miejsca dopóki czynności nie zakończą policjanci. Następnie będziemy musieli zneutralizować plamy płynów, które wyciekły z pojazdów – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

„Najbardziej w Polakach nie lubię tego, że to taki zapijaczony naród” - J. Stuhr
Jack L.


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.