reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

03 2024

Zderzenie dwóch aut w Starych Budach. Dziecko wymagało pomocy medycznej


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie dwóch aut w Starych Budach. Dziecko wymagało pomocy medycznej - Grodzisk News


W środowe popołudnie doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch pojazdów na drodze 719 w Starych Budach. Jednym z aut był bus wiozący pięcioro dzieci. Jedno z nich wymagało pomocy medyków.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika Henryka. O szczegóły zajścia zapytaliśmy natomiast strażaków, którzy pracowali na miejscu. Zgłoszenie do stanowiska kierowania wpłynęło około godz. 15.20. Wynikało z niego, że na ul. Żyrardowskiej na wysokości numeru 29, w ciągu drogi wojewódzkiej 719, doszło do zderzenia osobowego volvo i także osobowego busa volkswagena, którym podróżowało sześć osób, w tym pięcioro dzieci – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy: dwa z PSP w Grodzisku i jeden z OSP w Jaktorowie. Strażacy zajęli się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Na miejscu pracowali też policjanci ratownicy medyczni. Pogotowie udzielało pomocy 10-letniej dziewczynce, która uskarżała się na ból. Po przebadaniu dziecko pozostało na miejscu – dodał oficer prasowy grodziskich strażaków.

Do zderzenia doszło na pasie w kierunku Grodziska.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.