TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

03 2023

Zderzenie na A2. Jeden pas zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsZderzenie na A2. Jeden pas zablokowany - Grodzisk News


W czwartkowe popołudnie na autostradzie A2 między węzłami Wiskitki i Grodzisk Mazowiecki doszło do zderzenia dwóch samochodów. Ruch w kierunku Warszawy jest utrudniony.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na autostradzie A2 między węzłami Wiskitki i Grodzisk Mazowiecki był wypadek. Na miejscu policja, straż, pogotowie – poinformował.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci potwierdzają. – O godz. 14.45 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Na wysokości miejscowości Nowy Drzewicz jeden pojazd osobowy uderzył w tył drugiego samochodu osobowego. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Jedna osoba – kobieta w wieku 66 lat – jest poszkodowana, właśnie jest pod opieką ratowników medycznych. Po badaniach zapadnie decyzja czy zostanie zabrana do szpitala – mówi nam sierż. Julia Szczygielska z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

Kolizja spowodowała utrudnienia w ruchu. – Prawy pas jezdni w kierunku Warszawy jest zablokowany. Ruch prowadzony jest po pasie lewym. Na miejscu trwają czynności służb – dodała funkcjonariuszka żyrardowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.