reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

08 2021

Zderzenie ciężarówki z osobówką przy węźle Grodzisk [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Czytelnik PawełZderzenie ciężarówki z osobówką przy węźle Grodzisk [FOTO] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś na autostradzie A2 na wysokości węzła w Grodzisku. Samochód ciężarowy podcza wyprzedzania skody zderzył się z nią. Policja ustaliła wstępnie okoliczności zdarzenia.


Do zderzenia doszło przed godz. 11.00 na pasie w kierunku Warszawy. – Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca ciężarówki z naczepą podczas próby wyprzedzenia osobowej skody, zajechał jej drogę i wówczas nastąpiło zderzenie – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Pomocy udzielono osobie kierującej oraz jadącej jako pasażer w skodzie. Na szczęście okazało się, że nie odniosły poważniejszych obrażeń – dodaje.

Rzeczniczka grodziskiej policji dodała, że kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi.

Zderzenie ciężarówki z osobówką przy węźle Grodzisk [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.