TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

09 2021

Zatrzymani za kradzieże z włamaniem


Grodzisk News


foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani za kradzieże z włamaniem - Grodzisk News


Dzielnicowi z Jaktorowa ustalili tożsamość i zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie kradzieży elektronarzędzi. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Gdy spłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży w miejscowości Kaski, sprawą zajęli się dzielnicowi z jaktorowskiego komisariatu. Podczas zbierania informacji na temat tego zdarzenia udało się im ustalić pojazd, którym odjechali podejrzani. – Szybko dotarli pod adres w sąsiednim powiecie, gdzie znaleźli wytypowany samochód i jego właściciela. 19-latek został zatrzymany. Dalsze działania potwierdziły, że mężczyzna nie działał sam. Dzielnicowi ustalili miejsce zamieszkania jego wspólnika i pojechali go zatrzymać. 21-latek także trafił do policyjnej celi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas analizowania przestępstw, które były dokonane w okolicy, policjanci ustalili, że zatrzymani mogli brać udział w jeszcze jednej kradzieży z włamaniem w tej samej miejscowości. Łupem złodziei były elektronarzędzia o łącznej wartości około trzech tysięcy złotych.

Obaj usłyszeli po dwa zarzuty karne. Za popełnione przestępstwa mogą nawet na 10 lat trafić do więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.