TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

13

07 2023

Zatrzymani za kradzież papierosów o wartości ponad miliona złotych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Warszawa Zachód1 - Grodzisk News


Policjanci z sąsiedniego powiatu zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o udział w kradzieży papierosów o wartości ponad miliona złotych. Skradziony łup odzyskano, a wobec mężczyzn toczy się śledztwo prokuratorskie.


Sprawa miała swój początek w kwietniu, kiedy policjanci w Ożarowie Mazowieckim otrzymali zgłoszenie kradzieży z włamaniem samochodu ciężarowego wraz z zawartością papierosów różnych marek i wyrobów tytoniowych o łącznej wartości ponad 1 miliona złotych. Ciężarówka zaparkowana była na terenie jednej z tamtejszych firm.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kryminalni z Komendy Powiatowej Warszawa Zachód rozpoczęli rozpracowywanie sprawy. Ustalili miejsce przechowywania skradzionego towaru, a także personalia trzech mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą.

–Dwóch z nich zatrzymali na terenie powiatu działdowskiego, działając wspólnie z miejscowymi policjantami. Tam też ujawnili miejsce przechowywania skradzionego towaru. Funkcjonariusze zabezpieczyli odzyskane papierosy i wyroby tytoniowe – poinformowała policja.

– Z poczynionych przez mundurowych ustaleń wynikało, że w przestępstwie uczestniczyło jeszcze dwóch innych mężczyzn. Pod koniec czerwca br., gdy tylko ustalili ich miejsce pobytu, udali się na teren powiatu słupskiego, gdzie zatrzymali obu mężczyzn. Ostatniego z mężczyzn policjanci zatrzymali w miejscu zamieszkania i zgodnie z postanowieniem prokuratora doprowadzili go do prokuratury. Zgromadzony przez funkcjonariuszy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie, materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanym zarzutu kradzieży z włamaniem mienia wielkiej wartości działając wspólnie i w porozumieniu – dodała.

I tak wobec czterech zatrzymanych zastosowano tymczasowy areszt, zaś jednego objęto dozorem policyjnym.

Zatrzymani za kradzież papierosów o wartości ponad miliona złotych - Grodzisk News
Zatrzymani za kradzież papierosów o wartości ponad miliona złotych - Grodzisk News
Zatrzymani za kradzież papierosów o wartości ponad miliona złotych - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.