TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

10 2021

Zatrzymani w czasie próby kradzieży kół samochodowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani w czasie próby kradzieży kół samochodowych - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w czasie próby kradzieży kół samochodowych. Przy mężczyznach w wieku 21 i 25 lat policjanci znaleźli odkręcone śruby, a na kołach były jeszcze klucze. Teraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zatrzymania doszło nocą w Grodzisku. – Policjanci grodziskiego zespołu wywiadowczego natychmiast zainteresowali się osobą, która o 3.00 w nocy stała między samochodami na jednym z osiedli. Chwilę później zauważyli drugiego mężczyznę, który razem z obserwowanym próbował się pospiesznie oddalić. Mężczyźni zostali szybko zatrzymani i sprawdzeni – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W kieszeniach obu mężczyzn policjanci znaleźli sześć śrub od kół samochodowych. – Sprawdzenie jednego z zaparkowanych pojazdów potwierdziło brak kilku śrub i klucze do odkręcania nałożone na dwie kolejne. 21-latek i 25-latek trafili do celi grodziskiej komendy – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem pojazdu szykowanego do zdjęcia kół, a ten złożył zawiadomienie o przestępstwie. – Obu zatrzymanym postawiono zarzuty usiłowania kradzieży mienia. Za to przestępstwo grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Zych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.