TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

10 2021

Zatrzymani w czasie próby kradzieży kół samochodowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Zatrzymani w czasie próby kradzieży kół samochodowych - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w czasie próby kradzieży kół samochodowych. Przy mężczyznach w wieku 21 i 25 lat policjanci znaleźli odkręcone śruby, a na kołach były jeszcze klucze. Teraz odpowiedzą za usiłowanie kradzieży.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zatrzymania doszło nocą w Grodzisku. – Policjanci grodziskiego zespołu wywiadowczego natychmiast zainteresowali się osobą, która o 3.00 w nocy stała między samochodami na jednym z osiedli. Chwilę później zauważyli drugiego mężczyznę, który razem z obserwowanym próbował się pospiesznie oddalić. Mężczyźni zostali szybko zatrzymani i sprawdzeni – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W kieszeniach obu mężczyzn policjanci znaleźli sześć śrub od kół samochodowych. – Sprawdzenie jednego z zaparkowanych pojazdów potwierdziło brak kilku śrub i klucze do odkręcania nałożone na dwie kolejne. 21-latek i 25-latek trafili do celi grodziskiej komendy – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.

Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem pojazdu szykowanego do zdjęcia kół, a ten złożył zawiadomienie o przestępstwie. – Obu zatrzymanym postawiono zarzuty usiłowania kradzieży mienia. Za to przestępstwo grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje Katarzyna Zych.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.