reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

02 2023

Zatrzymani na gorącym uczynku za kradzież w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


W ręce grodziskich policjantów wpadli dwaj mężczyźni w wieku 23 i 61 lat, którzy odwiedzą za kradzież europalet i innych materiałów drewnianych z posesji w Milanówku. Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku.


Przed godz. 23.00 dyżurny grodziskiej policji otrzymał zawiadomienie o kradzieży na jednej z posesji w Milanówku. Na miejsce wkrótce przybył patrol policji. Tam poszkodowana kobieta potwierdziła, że z posesji zniknęły należące do niej europalety. Na miejscu zastali również nieopodal samochód z dwoma mężczyznami w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłaszająca poinformowała że właściciele zauważyli w nocy obce auto i osoby, które pakowały na przyczepkę palety z ich działki. Następnie wezwali policję. – Mundurowi szybko potwierdzili, że w pojeździe znajduje się kilkanaście europalet, a na posesji jest puste miejsce po nich. Odzyskane rzeczy szybko wróciły do właścicieli, a 23-latek i 61-latek zostali zatrzymani – poinformowała grodziska komenda.

W toku dalszych czynności przeszukano miejsce zamieszkania obu podejrzanych. Na posesji odnaleziono inne przedmioty pochodzące z kradzieży na tej samej działce.

Mężczyźni dostali zarzuty wspólnego dokonania kradzieży mienia o łącznej wartości prawie trzech tysięcy złotych. Za to przestępstwo grozi do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
06-02-2023 12:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.