reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

02 2023

Zatrzymani na gorącym uczynku za kradzież w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.1 - Grodzisk News


W ręce grodziskich policjantów wpadli dwaj mężczyźni w wieku 23 i 61 lat, którzy odwiedzą za kradzież europalet i innych materiałów drewnianych z posesji w Milanówku. Mężczyźni zostali złapani na gorącym uczynku.


Przed godz. 23.00 dyżurny grodziskiej policji otrzymał zawiadomienie o kradzieży na jednej z posesji w Milanówku. Na miejsce wkrótce przybył patrol policji. Tam poszkodowana kobieta potwierdziła, że z posesji zniknęły należące do niej europalety. Na miejscu zastali również nieopodal samochód z dwoma mężczyznami w środku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłaszająca poinformowała że właściciele zauważyli w nocy obce auto i osoby, które pakowały na przyczepkę palety z ich działki. Następnie wezwali policję. – Mundurowi szybko potwierdzili, że w pojeździe znajduje się kilkanaście europalet, a na posesji jest puste miejsce po nich. Odzyskane rzeczy szybko wróciły do właścicieli, a 23-latek i 61-latek zostali zatrzymani – poinformowała grodziska komenda.

W toku dalszych czynności przeszukano miejsce zamieszkania obu podejrzanych. Na posesji odnaleziono inne przedmioty pochodzące z kradzieży na tej samej działce.

Mężczyźni dostali zarzuty wspólnego dokonania kradzieży mienia o łącznej wartości prawie trzech tysięcy złotych. Za to przestępstwo grozi do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.