reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

11 2021

Reanimacja przy autostradzie. 69-latka zmarła


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsReanimacja przy autostradzie. 69-latka zmarła - Grodzisk News


Zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe, a także postronne osoby prowadzili reanimację kobiety, która nagle zasłabła i straciła przytomność na stacji przy autostradzie w Holendrach Baranowskich. Mimo usilnych starań kobiety nie udało się uratować.


U zmarłej po stracie przytomności doszło do zatrzymania akcji serca. – Do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie kilka minut po godz. 22.00 wynikało z niego, że około 69-letnia kobieta straciła przytomność na stacji benzynowej w Holendrach Baranowskich i nie ma z nią kontaktu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do akcji wyruszyły dwa zastępy PSP, jeden z OSP Barnów i jeden z OSP Osiny. W tym czasie teren powiatu zabezpieczali strażacy z OSP Grodzisk. – Do czasu przyjazdu strażaków reanimację prowadzili policjanci oraz osoby postronne, później kontynuowali ją strażacy z użyciem defibrylatora, a następnie zespół ratownictwa medycznego – wyjaśnia Stefaniak.

– Niestety działania te nie poskutkowały przywróceniem kobiecie czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon – dodaje.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

gdzie w Grodzisku na deptaku jest defibrylator?

pati
27-11-2021 21:44

Powinien być w Urzędzie Miasta

Baniaq
28-11-2021 09:50

PATI O CZYM TY MARZYSZ DEFIBRYLATOR NA DEPTAKU? - TO BY BYŁA DOPIERO CUD. MYŚLĘ, ŻE DEFIBRYLATORÓW NAWET NIE MA W URZĘDACH, BY W RAZIE NIESZCZĘŚCIA I PÓKI NIE PRZYJEDZIE POGOTOWIE RATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE.
GRODZISK MAZOWIECKI JEST TAK BOGATA GMINA A NAWET NIE POMYŚLĄ WŁODARZE MIASTA I RADNI NA WPROWADZENIE KOPERTY ŻYCIA, CZY OPASKI RATUJĄCEJ ŻYCIE OSOBĄ POWAŻNIE CHORYM Z ZAGROŻENIEM ŻYCIA, KTÓRE SĄ I MIESZKAJĄ NA PRZYKŁAD SAMOTNIE. W POLSCE MIASTA O WIELE BIEDNIEJSZE NIŻ GRODZISK MAZOWIECKI POWPROWADZAŁY JUŻ TAKIE ZABEZPIECZENIA DLA LUDZI, DLA RATOWANIA ŻYCIA I ZDROWIA.

MIESZKANKA
28-11-2021 10:18

Mieszkanko! Mianownik: kto, co? - OSOBY, dopełniacz: kogo, czego? - OSÓB, celownik: komu, czemu? - OSOBOM!!! Nie "osobą", jak to napisałaś! Zwracaj uwagę na to, co i jak piszesz. Pozdrawiam.

Babcia
28-11-2021 14:22

A kto powiedział ze grodzisk jest bogata gmina...? Burmistrz, radni z Ziemi Grodziskiej? Buaaahahaha :))) owszem, spora czesc mieszkancow grodziska dobrze zarabia i odprowadza tu wysokie podatki do kasy gminy (50% PIT). Ale nie oznacza to ze burmistrz i jego radni potrafia te pieniadze gospodarnie wydawac. Grodzisk to ma 130 mln zl zadlużenie i ten dług każdego roku rośnie. Jeszcze twoje wnuki sie przez nich nie wypłaca.

Ziemia Grodziska - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej
28-11-2021 12:22

Grodzisk to taki mały Kijów

adam
28-11-2021 15:23
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.