reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

11 2021

Reanimacja przy autostradzie. 69-latka zmarła


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsReanimacja przy autostradzie. 69-latka zmarła - Grodzisk News


Zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe, a także postronne osoby prowadzili reanimację kobiety, która nagle zasłabła i straciła przytomność na stacji przy autostradzie w Holendrach Baranowskich. Mimo usilnych starań kobiety nie udało się uratować.


U zmarłej po stracie przytomności doszło do zatrzymania akcji serca. – Do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie kilka minut po godz. 22.00 wynikało z niego, że około 69-letnia kobieta straciła przytomność na stacji benzynowej w Holendrach Baranowskich i nie ma z nią kontaktu – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do akcji wyruszyły dwa zastępy PSP, jeden z OSP Barnów i jeden z OSP Osiny. W tym czasie teren powiatu zabezpieczali strażacy z OSP Grodzisk. – Do czasu przyjazdu strażaków reanimację prowadzili policjanci oraz osoby postronne, później kontynuowali ją strażacy z użyciem defibrylatora, a następnie zespół ratownictwa medycznego – wyjaśnia Stefaniak.

– Niestety działania te nie poskutkowały przywróceniem kobiecie czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon – dodaje.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.