reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

11

09 2022

Wielkiego otwarcia hali ciąg dalszy. Dziś koncert Margaret


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Centrum Kultury Grodzisk MazowieckiWielkiego otwarcia hali ciąg dalszy. Dziś koncert Margaret - Grodzisk News


Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie grodziskiej hali widowiskowo-sportowej, które do obiektu przyciągnęło tysiące ludzi. Dziś Grodzisk kontynuuje imprezę.


Wczorajsze oficjalne otwarcie hali ściągnęło na uroczystość do Grodziska mnóstwo znanych postaci ze świata sportu i kultury m.in. Katarzynę Pakosińską i Michała Milowicza, którzy poprowadzili uroczystości, ale także Andrzeja Grabowskiego, Bohdana Łazukę, Daniela Olbrychskiego, Mariusza Pudzianowskiego (który otrzymał największy aplauz publiczności), Tomasza Majewskiego, Luizę Złotkowską, Zbigniewa Bródkę, czy Dariusza Mioduskiego. Imprezę zwieńczył występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Natomiast dziś (niedziela) czeka na mieszkańców kolejny dzień atrakcji. Zwiedzać halę będzie można od godz. 13.00. Również o 13.00 odbędzie się prezentacja klubów sportowych, a na godz. 13.30 zaplanowano przedstawienie teatralne dla dzieci w wykonaniu grupy cyrkowej „Klaunik”. O godz. 17.00 wystąpi Clödie , a godzinę później na scenę wejdzie Jacek Kawalec z zespołem, którzy wykonają utwory z repertuaru Joe Cockera. Imprezę o godz. 20.00 zwieńczy występ Margaret.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny.

Wielkiego otwarcia hali ciąg dalszy. Dziś koncert Margaret - Grodzisk Newsfoto: Facebook/Centrum Kultury Grodzisk Mazowiecki


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.