reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

08

12 2022

Wczoraj i dziś kolizje w Żabiej Woli


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayWczoraj i dziś kolizje w Żabiej Woli - Grodzisk News


Wczoraj wieczorem oraz dziś rano trudne warunki na drodze dały się we znaki kierowcom w żabiowolskiej gminie. W rezultacie doszło do groźnie wyglądających kolizji.


W środowy wieczór doszło do zderzenia dwóch osobówek na trasie S8. – W Żabiej Woli doszło do kolizji z udziałem Fiata Tipo i Jaguara XF. Autami podróżowali tylko kierowcy. Żadnemu z nich nic się na szczęście nie stało – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Strażacy zostali wezwani także do dzisiejszego porannego zdarzenia na drodze w Hucie Żabiowolskiej. – Kierująca Citroenem C3 wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok. Ze zgłoszenia jednak wynikało, że kobieta jest uwięziona w samochodzie. Po dotarciu strażaków na miejsce okazało się, że opuściła o własnych siłach pojazd wraz z dzieckiem, z którym podróżowała – dodaje Stefaniak.

I w tym przypadku nie było potrzeby pomocy medycznej. Strażacy po sprawdzeniu, czy na drogę nie wyciekły płyny z auta zakończyli działania.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

komentarz nie na temat: czy ktoś wie jak długo pojazdy jadące do autostrady będą kierowane objazdem ul. Logistyczną w miejscowości Natolin? Drastycznie wydłuża to rankiem dojazd do pracy. Przy drodze 579 wystarczy usunąć jeden płotek i poprzednia droga dojazdowa stanęła by otworem.
Francuz


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.