reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

10 2022

Utrudnienia na A2. Zderzenie trzech pojazdów


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUtrudnienia na A2. Zderzenie trzech pojazdów - Grodzisk News


W piątkowy poranek kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami na autostradzie A2. Na wysokości Brwinowa zderzyły się trzy pojazdy.


Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z czytelników. – Korki na autostradzie A2 na pasie w kierunku Warszawy. Był wypadek – poinformował nas czytelnik.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do zdarzenia doszło po godz. 8.00. – Do zdarzenia doszło na 442. kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy. Na wysokości Brwinowa zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i bus. Na miejsce wysłaliśmy jeden zastęp z OSP Brwinów. Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych w tym zdarzeniu – mówi nam Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Kolizja spowodowała duże utrudnienia na A2. – Na jezdni w stronę stolicy utworzyły się spore korki – informuje Karol Kroć.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.