reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

11 2022

Ukradł portfel z samochodu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUkradł portfel z samochodu - Grodzisk News


Policjanci z Jaktorowa zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież portfela z samochodu. Mężczyzna przyznał się do winy.


Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży portfel z samochodu na terenie gminy Baranów. W ostatnim czasie dzielnicowi z komisariatu w Jaktorowie otrzymali informację, że na terenie gminy może przebywać osoba powiązana z kradzieżą. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejscu zatrzymali 37–latka podejrzanego o to przestępstwo. Jeszcze w czasie rozmowy z funkcjonariuszami zatrzymany przyznał się do dokonania kradzieży. Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych mężczyzna usłyszał zarzut karny. Za kradzież grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i odpowiednie zabezpieczanie swoich przedmiotów, zwłaszcza tych większej wartości materialnej. – Powyższy przykład pokazuje, że nawet na własnej posesji nie powinno się zostawiać wartościowych przedmiotów w łatwo dostępnych miejscach, np. w otwartym samochodzie. Złodziej nie potrzebuje dużo czasu na dokonanie przestępstwa. Nie ułatwiajmy mu działania – zaznaczają policjanci.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.