reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

01

11 2022

Ukradł portfel z samochodu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayUkradł portfel z samochodu - Grodzisk News


Policjanci z Jaktorowa zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież portfela z samochodu. Mężczyzna przyznał się do winy.


Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży portfel z samochodu na terenie gminy Baranów. W ostatnim czasie dzielnicowi z komisariatu w Jaktorowie otrzymali informację, że na terenie gminy może przebywać osoba powiązana z kradzieżą. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Na miejscu zatrzymali 37–latka podejrzanego o to przestępstwo. Jeszcze w czasie rozmowy z funkcjonariuszami zatrzymany przyznał się do dokonania kradzieży. Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych mężczyzna usłyszał zarzut karny. Za kradzież grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność i odpowiednie zabezpieczanie swoich przedmiotów, zwłaszcza tych większej wartości materialnej. – Powyższy przykład pokazuje, że nawet na własnej posesji nie powinno się zostawiać wartościowych przedmiotów w łatwo dostępnych miejscach, np. w otwartym samochodzie. Złodziej nie potrzebuje dużo czasu na dokonanie przestępstwa. Nie ułatwiajmy mu działania – zaznaczają policjanci.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.