TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

04 2022

Tuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: rzeczny.policja.waw.plTuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Pokazy sprzętu policyjnego i ratownictwa wodnego, towarzyski mecz piłkarski, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce, zjeżdżalnie, gry, zbawy konkursy – te i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas pikniku, który 6 maja zorganizuje na Stawach Walczewskiego grodziska policja.


Piknik odbędzie się w ramach Dnia Policji a zarazem obchodów 500-lecia Grodziska. – Na uczestników czekają między innymi widowiskowe pokazy ratownictwa wodnego oraz wystawy dotyczące historii policji rzecznej i informacje na temat bezpiecznych zachowań nad wodą  przygotowane przez policjantów Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie, prezentacje specjalistycznych pojazdów oraz uzbrojenia i wyposażenia stołecznej Policji, pokazy służby z wykorzystaniem koni i psów policyjnych, liczne działania profilaktyczne dla odbiorców w każdym wieku. Nie zabraknie również pokazów policyjnych umiejętności podczas przeprowadzania interwencji, czy udzielania pomocy przedmedycznej. Piknik będzie także okazją do dokładniejszego zapoznania się z zadaniami policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, technika kryminalistyki, pirotechnika, a także spotkania z dzielnicowymi. – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Miłośnikom historii dostarczymy wiedzy z zakresu powstania i działania Policji  przez ostatnie 100 lat. Osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać warunki naboru i obejrzeć materiały z policyjnych działań. Na najmłodszych przez cały czas trwania imprezy czekają specjalnie przygotowane  przez policjantów konkursy, zabawy i zajęcia z elementami wiedzy o bezpieczeństwie oraz żywe policyjne maskotki: Komisarz Grodziś i  Kapitan Wyderka, wyposażone w słodkie niespodzianki – wylicza dalej rzeczniczka grodziskiej policji.

Ciekawie a zarazem zabawnie może być podczas meczu piłkarskiego pomiędzy policjantami a samorządowcami. Rozegrany zostanie na boisku przy ul. Nadarzyńskiej o godz. 15.00.

Piknik w na Stawach Walczewskiego odbędzie się 6 maja w od 13.00 do 19.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

w takim ciasnym miejscu, gdzie się podziała przyroda na walczewskiego? gdzie te kolorowe kaczki, ptaki??? drzewa? no gdzie? widać tylko nowe budowane budynki. sztucznie powiększona woda i chodzenie wkółko, plus hałas z parkingu

Mikołaj
28-04-2022 11:20

Proszę się wyprowadzić na wieś

F
28-04-2022 16:09

Niestety, ma Pan 100% rację. Oddychamy smogiem, wycina się wszystko co dzikie żeby posadzić jednoroczne badylki. Ludzie chcą ciszy i zieleni, cienia drzew produkujących tlen i zatrzymujących spaliny a nie głośnych imprez. Właśnie w miascie potrzebne są drzewa bo tu mieszkamy, wychowujemy dzieci i już teraz nie ma czym oddychać. Głośne imprezy w nielicznych parkach to jakaś pomyłka, niech sobie je robią na wsiach właśnie.

Beta
28-04-2022 19:02

pokaż wszystkie komentarze (15)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.