reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

04 2022

Tuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: rzeczny.policja.waw.plTuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Pokazy sprzętu policyjnego i ratownictwa wodnego, towarzyski mecz piłkarski, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce, zjeżdżalnie, gry, zbawy konkursy – te i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas pikniku, który 6 maja zorganizuje na Stawach Walczewskiego grodziska policja.


Piknik odbędzie się w ramach Dnia Policji a zarazem obchodów 500-lecia Grodziska. – Na uczestników czekają między innymi widowiskowe pokazy ratownictwa wodnego oraz wystawy dotyczące historii policji rzecznej i informacje na temat bezpiecznych zachowań nad wodą  przygotowane przez policjantów Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie, prezentacje specjalistycznych pojazdów oraz uzbrojenia i wyposażenia stołecznej Policji, pokazy służby z wykorzystaniem koni i psów policyjnych, liczne działania profilaktyczne dla odbiorców w każdym wieku. Nie zabraknie również pokazów policyjnych umiejętności podczas przeprowadzania interwencji, czy udzielania pomocy przedmedycznej. Piknik będzie także okazją do dokładniejszego zapoznania się z zadaniami policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, technika kryminalistyki, pirotechnika, a także spotkania z dzielnicowymi. – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Miłośnikom historii dostarczymy wiedzy z zakresu powstania i działania Policji  przez ostatnie 100 lat. Osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać warunki naboru i obejrzeć materiały z policyjnych działań. Na najmłodszych przez cały czas trwania imprezy czekają specjalnie przygotowane  przez policjantów konkursy, zabawy i zajęcia z elementami wiedzy o bezpieczeństwie oraz żywe policyjne maskotki: Komisarz Grodziś i  Kapitan Wyderka, wyposażone w słodkie niespodzianki – wylicza dalej rzeczniczka grodziskiej policji.

Ciekawie a zarazem zabawnie może być podczas meczu piłkarskiego pomiędzy policjantami a samorządowcami. Rozegrany zostanie na boisku przy ul. Nadarzyńskiej o godz. 15.00.

Piknik w na Stawach Walczewskiego odbędzie się 6 maja w od 13.00 do 19.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.