reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

04 2022

Tuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: rzeczny.policja.waw.plTuż po majówce piknik pełen atrakcji na Stawach Walczewskiego - Grodzisk News


Pokazy sprzętu policyjnego i ratownictwa wodnego, towarzyski mecz piłkarski, miasteczko ruchu drogowego, dmuchańce, zjeżdżalnie, gry, zbawy konkursy – te i wiele innych atrakcji zaplanowano podczas pikniku, który 6 maja zorganizuje na Stawach Walczewskiego grodziska policja.


Piknik odbędzie się w ramach Dnia Policji a zarazem obchodów 500-lecia Grodziska. – Na uczestników czekają między innymi widowiskowe pokazy ratownictwa wodnego oraz wystawy dotyczące historii policji rzecznej i informacje na temat bezpiecznych zachowań nad wodą  przygotowane przez policjantów Komisariatu Rzecznego Policji w Warszawie, prezentacje specjalistycznych pojazdów oraz uzbrojenia i wyposażenia stołecznej Policji, pokazy służby z wykorzystaniem koni i psów policyjnych, liczne działania profilaktyczne dla odbiorców w każdym wieku. Nie zabraknie również pokazów policyjnych umiejętności podczas przeprowadzania interwencji, czy udzielania pomocy przedmedycznej. Piknik będzie także okazją do dokładniejszego zapoznania się z zadaniami policjantów Wydziału Ruchu Drogowego, technika kryminalistyki, pirotechnika, a także spotkania z dzielnicowymi. – opisuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Miłośnikom historii dostarczymy wiedzy z zakresu powstania i działania Policji  przez ostatnie 100 lat. Osoby zainteresowane służbą w Policji będą mogły poznać warunki naboru i obejrzeć materiały z policyjnych działań. Na najmłodszych przez cały czas trwania imprezy czekają specjalnie przygotowane  przez policjantów konkursy, zabawy i zajęcia z elementami wiedzy o bezpieczeństwie oraz żywe policyjne maskotki: Komisarz Grodziś i  Kapitan Wyderka, wyposażone w słodkie niespodzianki – wylicza dalej rzeczniczka grodziskiej policji.

Ciekawie a zarazem zabawnie może być podczas meczu piłkarskiego pomiędzy policjantami a samorządowcami. Rozegrany zostanie na boisku przy ul. Nadarzyńskiej o godz. 15.00.

Piknik w na Stawach Walczewskiego odbędzie się 6 maja w od 13.00 do 19.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

w takim ciasnym miejscu, gdzie się podziała przyroda na walczewskiego? gdzie te kolorowe kaczki, ptaki??? drzewa? no gdzie? widać tylko nowe budowane budynki. sztucznie powiększona woda i chodzenie wkółko, plus hałas z parkingu

Mikołaj
28-04-2022 11:20

Proszę się wyprowadzić na wieś

F
28-04-2022 16:09

Niestety, ma Pan 100% rację. Oddychamy smogiem, wycina się wszystko co dzikie żeby posadzić jednoroczne badylki. Ludzie chcą ciszy i zieleni, cienia drzew produkujących tlen i zatrzymujących spaliny a nie głośnych imprez. Właśnie w miascie potrzebne są drzewa bo tu mieszkamy, wychowujemy dzieci i już teraz nie ma czym oddychać. Głośne imprezy w nielicznych parkach to jakaś pomyłka, niech sobie je robią na wsiach właśnie.

Beta
28-04-2022 19:02

Wyprowadzić się na wieś? Przecież Grodzisk to taka większą wieś. Różnica jest jednak podstawowa. To średniowieczna mentalność.

Becia
28-04-2022 19:14

Proszę zostać na wsi

Do F
28-04-2022 19:30

A kiedyś można było się spokojnie winka napić i rybki połowić.

adamo
28-04-2022 19:31

Masz problem... ja jakoś nigdy przez środek wody nie chodziłem i drzewa na wodzie nie rosną.

Wk
28-04-2022 19:48

Prawda jest taka że Stawy to teraz głównie miejsce codziennych wieczornych imprez młodzieży i szaleństwa autami. To właśnie wtedy powinna pojawiać się policja.

Robert
28-04-2022 22:08

Panie F właśnie jestem na etapie wyprowadzki w okolice Żabiej Woli .
Ale tam grodzisk również odstawił maniane droga powiatowa a auta jadące po przeciwnym pasie nie mogą się wyminąć .
Tak grodzisk robi .
Pewnie mój komentarz jak zwykle będzie usunięty :).
Cóż jaka miasto tacy administratorzy .

Janek
28-04-2022 21:11

żabia wola to chyba teraz pis, a grodzisk to psl i pis, w żabiej i okolicach zaraz będę takie budowy jak w grodziu. Widzieliście żeby w grodzisku niby opozycyjni radni sprzeciwiali się burmistrzowi, że tak się buduje w miescie i zabudowuje wsie i łąki. Nowe rodziny z dziećmi skarżą się, że przy Nadarzyńskiej z wózkiem chodziły na spacery a teraz jest tam segmentów od metra....

Z Okrężnej
29-04-2022 12:43

Super. Bardzo się cieszę, że tak się rozwijamy i organizujemy atrakcje kulturowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Stawy Walczewskiego kiedyś odstraszały, a teraz są pełne życia. Zadbane oraz tak pomyślane aby każdy mógł tu spędzić miło czas. Dziękuję :)

Aga
28-04-2022 22:31

Tak miło i przyjemnie jak na plaży we Władysławowie w szczycie sezonu.

adamo
29-04-2022 12:06

he he mało w życiu widziałas atrakcji dla dzieci

E
29-04-2022 12:44

Stawy nie odstraszały, sztucznie je powiększyli, przepędzono dzikie ptactwo, które było po tej mniejszej strony wody, to co jest teraz jest straszne, beton i chodzenie właśnie wkółko. To nie Giżycko burmistrzu.

Łukasz
29-04-2022 12:51

Wieczorem już nie jest miło na stawach.
Alkohol się leje, bluzgi lecą po okolicy, śmiecenie, flaszki i puszki, smrody z grilla, no i głośna muzyka bo młodzież jest dziś bezstresowa.
Miało być fajnie i dla każdego a widzę, że tak nie jest. Straż Miejska wpada tam posiedzieć i odetchnąć, policji nie widać a ochrona wyparowała.

Jerzy
18-05-2022 20:01


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.