TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

11 2022

Trzech zatrzymanych za kradzież z posesji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku MazowieckimTrzech zatrzymanych za kradzież z posesji - Grodzisk News


Policjanci z Jaktorowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież przedmiotów z jednej z posesji na terenie gminy. Wszyscy przyznali się do winy.


Gdy do komisariatu w Jaktorowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży przedmiotów z otwartego budynku, funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie sprawców. Już następnego dnia od zgłoszenia udało się ustalić pojazd, którym mogli poruszać się sprawcy, a następnie ustalić jego lokalizację. Kolejnego dnia rano policjanci pojechali pod wskazany adres w sąsiedniej gminie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Oprócz poszukiwanego auta, policjanci zastali na miejscu trzech mężczyzn podejrzanych o udział w kradzieży. Mężczyźni nie przyznawali się do popełnienia tego czynu. Policjanci przystąpili do przeszukania posesji. Na działce szybko odnaleźli poszukiwaną piłę i kosiarkę spalinową. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych w wieku 19, 26 i 28 lat – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Całej trójce postawiono zarzut wspólnego dokonania kradzieży. Ostatecznie mężczyźni przyznali się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje żyrardowska prokuratura.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ZA JAJA I NA LATARNIE

Wąski
08-11-2022 17:01
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.