TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

08

11 2022

Trzech zatrzymanych za kradzież z posesji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim1 - Grodzisk News


Policjanci z Jaktorowa zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież przedmiotów z jednej z posesji na terenie gminy. Wszyscy przyznali się do winy.


Gdy do komisariatu w Jaktorowie wpłynęło zgłoszenie dotyczące kradzieży przedmiotów z otwartego budynku, funkcjonariusze rozpoczęli ustalanie sprawców. Już następnego dnia od zgłoszenia udało się ustalić pojazd, którym mogli poruszać się sprawcy, a następnie ustalić jego lokalizację. Kolejnego dnia rano policjanci pojechali pod wskazany adres w sąsiedniej gminie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Oprócz poszukiwanego auta, policjanci zastali na miejscu trzech mężczyzn podejrzanych o udział w kradzieży. Mężczyźni nie przyznawali się do popełnienia tego czynu. Policjanci przystąpili do przeszukania posesji. Na działce szybko odnaleźli poszukiwaną piłę i kosiarkę spalinową. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych w wieku 19, 26 i 28 lat – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Całej trójce postawiono zarzut wspólnego dokonania kradzieży. Ostatecznie mężczyźni przyznali się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Sprawę nadzoruje żyrardowska prokuratura.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.