TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

03 2023

Tragiczny wypadek w Kotowicach. Jedna osoba nie żyje, pięć innych w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wikipedia/Konflikty.plTragiczny wypadek w Kotowicach. Jedna osoba nie żyje, pięć innych w szpitalu - Grodzisk News


Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kotowicach (gm. Brwinów). Samochód, którym podróżowało sześć osób, wypadł z drogi i koziołkował przez kilkadziesiąt metrów. Jedna z osób zginęła na miejscu, pozostałe odniosły poważne obrażenia.


Do zdarzenia doszło po godz. 14.00. Na miejscu działały policja, straż pożarna oraz medycy, na miejscu lądowały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto, którym podróżowało sześć osób, wypadło z trasy, uderzyło w przydrożny rów, następnie przekoziołkowało kilkadziesiąt metrów. Gdy na miejsce dotarli strażacy i pogotowie, udzielali pomocy ofiarom wypadku, które wypadły z samochodu w różne miejsca – wyjaśnia mł. bryg Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Niestety jedna osoba zginęła na miejscu i dwie inne w ciężkim stanie zostały śmigłowcami LPR-u zabrane do szpitala. Pozostałe osoby zostały zabrane do warszawskich szpitali karetkami. Na miejscu działały trzy nasze zastępy, a dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci i prokurator – dodaje Kroć.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dobrze że poszkodowanych zabrali do warszawskich szpitali a nie naszego grodziskiego okropnego szpitala

adam
20-03-2023 21:28

A kiedy informacje o wypadku w Żelechowie spowodowanym przez pijanego księdza? 2 promille.

xenna
20-03-2023 22:26

racja.

xenna
21-03-2023 09:04

pokaż wszystkie komentarze (6)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.