TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

03 2023

Tragiczny wypadek w Kotowicach. Jedna osoba nie żyje, pięć innych w szpitalu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Wikipedia/Konflikty.plTragiczny wypadek w Kotowicach. Jedna osoba nie żyje, pięć innych w szpitalu - Grodzisk News


Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałkowe popołudnie w Kotowicach (gm. Brwinów). Samochód, którym podróżowało sześć osób, wypadł z drogi i koziołkował przez kilkadziesiąt metrów. Jedna z osób zginęła na miejscu, pozostałe odniosły poważne obrażenia.


Do zdarzenia doszło po godz. 14.00. Na miejscu działały policja, straż pożarna oraz medycy, na miejscu lądowały śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto, którym podróżowało sześć osób, wypadło z trasy, uderzyło w przydrożny rów, następnie przekoziołkowało kilkadziesiąt metrów. Gdy na miejsce dotarli strażacy i pogotowie, udzielali pomocy ofiarom wypadku, które wypadły z samochodu w różne miejsca – wyjaśnia mł. bryg Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Niestety jedna osoba zginęła na miejscu i dwie inne w ciężkim stanie zostały śmigłowcami LPR-u zabrane do szpitala. Pozostałe osoby zostały zabrane do warszawskich szpitali karetkami. Na miejscu działały trzy nasze zastępy, a dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadzili policjanci i prokurator – dodaje Kroć.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A kiedy informacje o wypadku w Żelechowie spowodowanym przez pijanego księdza? 2 promille.
xenna


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.