TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

12 2021

Sylwestrowy pokaz w Grodzisku. Tym razem z cichymi fajerwerkami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin Masalski/ArchiwumSylwestrowy pokaz w Grodzisku. Tym razem z cichymi fajerwerkami - Grodzisk News


Po dwóch sezonach przerwy w tego sylwestra Grodzisk przywita 2022 rok pokazem ogni sztucznych, ale – co ważne – będą to tzw. ciche fajerwerki nieprzeszkadzające czworonogom.


Ciche fajerwerki można uznać za kompromisowe rozwiązanie zastosowane zarówno z myślą o fanach sztucznych ogni, jak i o miłośnikach czworonogów. Ci mieszkańcy byli zdecydowanie przeciwni odpalaniu głośnych fajerwerków i wyrazili to w ankiecie przeprowadzonej przez urząd przed zabawą sylwestrową w 2019 roku. Wówczas blisko dwie trzecie ankietowanych uznała głośne fajerwerki za niepotrzebne i zbyt stresujące dla zwierząt.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Te formę powitania Nowego Roku zastąpił pokaz laserowy. Część mieszkańców jednak żałowała, że nie będzie pokazu ogni sztucznych. W tym roku więc grodzisk zdecydował się na kompromisowe rozwiązanie, czyli tzw. ciche fajerwerki.

Ciche fajerwerki cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród piromaniaków. Stanową wybór, kiedy wiemy, że głośne fajerwerki mogą nie spodobać się osobom postronnym, poza tym nie nie zakłócają spokoju mieszkańców i czworonogów.

Warto dodać, że w ramach sylwestrowych atrakcji przed cichymi fajerwerkami w kinie CK wyświetlana będzie premierowo najnowsza, czwarta część serii komediowej "Kogel-mogel"


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Poprawność polityczna postępuje...

marek
16-12-2021 20:34

bo wybory niedługo i mam nadzieję, że osoba na stanowisko burmistrza to już w końcu będzie ktoś spoza i radni wszystkich opcji z pisem na czele to będzie też tylko historia, ale z tymi cichymi fajerwerkani to akurat bardzo dobrze!

Andrzej
16-12-2021 23:01

WSPANIALE👏

Bogumiła Wielocha
17-12-2021 09:21

pokaż wszystkie komentarze (10)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.