reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

08 2022

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayŚmiertelny wypadek na autostradzie A2 - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór na autostradzie A2 w pobliżu węzła Grodzisk Mazowiecki doszło do śmiertelnego wypadku. Samochód osobowy potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wczoraj wieczorem w Żukowie był wypadek na autostradzie. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, policjanci i pogotowie. Autostrada była zablokowana – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak podają policjanci, doszło tam do tragicznego zdarzenia. – O godz. 21.47 na autostradzie A2 na wysokości Żukowa doszło do wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Samochód osobowy marki Hyundai potrącił osobę przechodzącą przez jezdnię autostrady. Była to kobieta w wieku około 40 lat – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci prowadzą postępowanie w tej sprawie. – Wstępne czynności były przeprowadzone w nocy. Teraz prowadzimy kolejne działania m.in. w celu potwierdzenia tożsamości kobiety oraz aby wyjaśnić sposób w jaki w ogóle dostała się na autostradę – informuje rzecznik grodziskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

A od kiedy to autostrada służy do "przechadzania się" przez pieszych? Jakaś alejka spacerowa tam otwarta? Dramat, ale tylko dla kierowcy. Widać naturalna selekcja działa.

Racjonalista
19-08-2022 19:11

To raczej wyglądało na samobójstwo. Normalny człowiek tak nie postępuje. Wyrazy współczucia dla kierowcy który potrącił to babsko.

Djjdjdk
20-08-2022 14:10
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.