TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

10 2020

Śmiertelny wypadek na A2. Trasa od węzła Grodzisk zablokowana


Grodzisk News


Śmiertelny wypadek na A2. Trasa od węzła Grodzisk zablokowana - Grodzisk News


W sobotnie popołudnie na autostradzie A2 doszło do tragicznego wypadku. Zginął 60-letni mężczyzna, a dwie osoby zostały zabrane do szpitala.


reklama Grodzisk mazowiecki

Do wypadku doszło po godz. 13.40. - Na wysokości miejscowości Chlebnia zderzyły się trzy samochody osobowe, którymi w sumie jechało siedem osób. Na miejsce zostały wysłany od nas dwa zastępy z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, jeden z OSP Kłudno Stare oraz policja i pogotowie. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że mężczyzna w wieku około 60 lat miał brak funkcji życiowych, więc nasi strażacy go reanimowali, a potem ratownicy medyczni, ale niestety nie udało się go uratować - mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim. - Dwie inne osoby zostały zabrane do szpitala - dodaje.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Wypadek spowodował duże utrudnienia w ruchu. Autostrada A2 od węzła Grodzisk w kierunku Łodzi wciąż jest zamknięta dla ruchu. Samochody są kierowane na objazdy.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.