TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2022

Przebudowa drogi powiatowej za ponad milion złotych?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PZD Grodzisk Maz.Przebudowa drogi powiatowej za ponad milion złotych? - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim otworzył oferty na przebudowę dwóch fragmentów ul. Armii Krajowej w Baranowie i Holendrach Baranowskich. Wszystkie mieszczą się w zakładanym budżecie.


Przypomnijmy. PZD ogłosił przetarg na przebudowę dwóch fragmentów ul. Armii Krajowej znajdujących się po obu stronach autostrady A2. W zakres zamówienia wchodzi m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, a także rozbiórkę części istniejącej podbudowy i poboczy, a następnie ułożenie nowej nawierzchni jezdni z mieszanki grysowo-mastyksowej na podbudowie z kruszywa i mieszkanki mineralno-asfaltowej, wymianę przepustów pod zjazdami, a także reprofilację istniejących rowów odwadniających w pasie drogowym. Dodatkowo jezdnia ma zostać poszerzona z 5,5 do 6 metrów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zostały już otwarte oferty na to zadanie. Powiat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie 1,25 mln zł i wygląda na to, że spokojnie w tej kwocie się zmieści. Zostały złożone trzy oferty, a najkorzystniejsza finansowo opiewa na 1,08 mln zł, natomiast najwyższa na niecałe 1,18 mln zł. Pośrednia oferta to blisko 1,1 mln zł. Każda więc mieści się w zakładanym budżecie i wygląda na to, że przetarg uda się rozstrzygnąć.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 10 października 2022 r.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.