reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

07 2022

Przebudowa drogi powiatowej za ponad milion złotych?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PZD Grodzisk Maz.Przebudowa drogi powiatowej za ponad milion złotych? - Grodzisk News


Powiatowy Zarząd Dróg w Grodzisku Mazowieckim otworzył oferty na przebudowę dwóch fragmentów ul. Armii Krajowej w Baranowie i Holendrach Baranowskich. Wszystkie mieszczą się w zakładanym budżecie.


Przypomnijmy. PZD ogłosił przetarg na przebudowę dwóch fragmentów ul. Armii Krajowej znajdujących się po obu stronach autostrady A2. W zakres zamówienia wchodzi m.in. sfrezowanie istniejącej nawierzchni, a także rozbiórkę części istniejącej podbudowy i poboczy, a następnie ułożenie nowej nawierzchni jezdni z mieszanki grysowo-mastyksowej na podbudowie z kruszywa i mieszkanki mineralno-asfaltowej, wymianę przepustów pod zjazdami, a także reprofilację istniejących rowów odwadniających w pasie drogowym. Dodatkowo jezdnia ma zostać poszerzona z 5,5 do 6 metrów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zostały już otwarte oferty na to zadanie. Powiat zamierzał przeznaczyć na ten cel maksymalnie 1,25 mln zł i wygląda na to, że spokojnie w tej kwocie się zmieści. Zostały złożone trzy oferty, a najkorzystniejsza finansowo opiewa na 1,08 mln zł, natomiast najwyższa na niecałe 1,18 mln zł. Pośrednia oferta to blisko 1,1 mln zł. Każda więc mieści się w zakładanym budżecie i wygląda na to, że przetarg uda się rozstrzygnąć.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 10 października 2022 r.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.