reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

25

05 2023

Prokuratura wstępnie ustaliła przyczynę śmierci mieszkanki Książenic


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Prokuratura Rejonowa w PruszkowieProkuratura wstępnie ustaliła przyczynę śmierci mieszkanki Książenic - Grodzisk News


Wracamy do sprawy śmierci 44-letniej mieszkanki Książenic, której zaginięcie zgłosiła wcześniej rodzina, zaś finał poszukiwań w Owczarni okazał się tragiczny. Odbyła się już sekcja zwłok, a prokuratura ustaliła wstępnie przyczynę śmierci kobiety. Jak dowiedział się GrodziskNews.pl, prowadzone w tej sprawie śledztwo dotyczy ewentualnego doprowadzenia innej osoby do targnięcia się na własne życie.


Tragiczne wydarzenia rozegrały się blisko miesiąc temu. 44-letnia mieszkanka Książenic wyszła z domu w środę, 26 kwietnia o godz. 9.00 i kontakt z nią się urwał. Informację o rozpoczęciu poszukiwań podawaliśmy za oficjalny publikatorem grodziskiej policji 28 kwietnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzień później dotarły do nas tragiczne wieści. Policja znalazło ciało kobiety w lesie w Owczarni. Rysopis odpowiadał wyglądowi poszukiwanej 44-latki, której tożsamość wkrótce potwierdzono, śledztwo zaś wszczęła pruszkowska prokuratura rejonowa.

Dziś prokuratura przekazała nam informacje dotyczące postępowania w tej sprawie. – Sekcja zwłok pokrzywdzonej odbyła się w dniu 5 maja 2023 r. i wstępnie ustalono przyczynę śmierci pokrzywdzonej. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest o czyn z art. 151 k.k., tj. dotyczy ono ewentualnego doprowadzenia innej osoby do targnięcia się na własne życie namową lub poprzez udzielenie pomocy. Postępowanie prowadzone jest „w sprawie”, a nie „przeciwko” jakiejkolwiek osobie. Nikomu w tej sprawie nie przedstawiono zarzutów ani nikogo nie zatrzymano – poinformował nas mailowo prokurator Marek Skrzetuski w zastępstwie rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sprawie będziemy się przyglądać i w miarę postępów śledztwa będziemy o nich informować.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

po prostu samobójstwo

bocian ze słupa
26-05-2023 13:42
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.