reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

05 2023

Prokuratura wstępnie ustaliła przyczynę śmierci mieszkanki Książenic


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie1 - Grodzisk News


Wracamy do sprawy śmierci 44-letniej mieszkanki Książenic, której zaginięcie zgłosiła wcześniej rodzina, zaś finał poszukiwań w Owczarni okazał się tragiczny. Odbyła się już sekcja zwłok, a prokuratura ustaliła wstępnie przyczynę śmierci kobiety. Jak dowiedział się GrodziskNews.pl, prowadzone w tej sprawie śledztwo dotyczy ewentualnego doprowadzenia innej osoby do targnięcia się na własne życie.


Tragiczne wydarzenia rozegrały się blisko miesiąc temu. 44-letnia mieszkanka Książenic wyszła z domu w środę, 26 kwietnia o godz. 9.00 i kontakt z nią się urwał. Informację o rozpoczęciu poszukiwań podawaliśmy za oficjalny publikatorem grodziskiej policji 28 kwietnia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dzień później dotarły do nas tragiczne wieści. Policja znalazło ciało kobiety w lesie w Owczarni. Rysopis odpowiadał wyglądowi poszukiwanej 44-latki, której tożsamość wkrótce potwierdzono, śledztwo zaś wszczęła pruszkowska prokuratura rejonowa.

Dziś prokuratura przekazała nam informacje dotyczące postępowania w tej sprawie. – Sekcja zwłok pokrzywdzonej odbyła się w dniu 5 maja 2023 r. i wstępnie ustalono przyczynę śmierci pokrzywdzonej. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest o czyn z art. 151 k.k., tj. dotyczy ono ewentualnego doprowadzenia innej osoby do targnięcia się na własne życie namową lub poprzez udzielenie pomocy. Postępowanie prowadzone jest „w sprawie”, a nie „przeciwko” jakiejkolwiek osobie. Nikomu w tej sprawie nie przedstawiono zarzutów ani nikogo nie zatrzymano – poinformował nas mailowo prokurator Marek Skrzetuski w zastępstwie rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sprawie będziemy się przyglądać i w miarę postępów śledztwa będziemy o nich informować.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.