reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

07 2023

Poranna kolizja na S8. Osobówka uderzyła w bariery


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowiePoranna kolizja na S8. Osobówka uderzyła w bariery - Grodzisk News


W niedzielę wczesnym rankiem doszło do kolizji, w której kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne na trasie S8 w miejscowości przeszkoda (gm. Żabia Wola).


Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. – O godz. 5.38 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie S8 w miejscowości Przeszkoda. Na miejsce zadysponowano dwa zespoły państwowej straży z Grodziska oraz jeden zespół OSP z Żelechowa – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Ze zgłoszenia wynikało, że auto, którym podróżowały cztery osoby, uderzył w bariery na trasie w kierunku Warszawy. A jedna z tych osób była poszkodowana. – Po przebadaniu przez medyków wszystkie osoby pozostały na miejscu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.