reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

07 2023

Poranna kolizja na S8. Osobówka uderzyła w bariery


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna w ŻelechowiePoranna kolizja na S8. Osobówka uderzyła w bariery - Grodzisk News


W niedzielę wczesnym rankiem doszło do kolizji, w której kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne na trasie S8 w miejscowości przeszkoda (gm. Żabia Wola).


Na miejscu działały trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie. – O godz. 5.38 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie S8 w miejscowości Przeszkoda. Na miejsce zadysponowano dwa zespoły państwowej straży z Grodziska oraz jeden zespół OSP z Żelechowa – wyjaśnia asp. Krzysztof Stefaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Ze zgłoszenia wynikało, że auto, którym podróżowały cztery osoby, uderzył w bariery na trasie w kierunku Warszawy. A jedna z tych osób była poszkodowana. – Po przebadaniu przez medyków wszystkie osoby pozostały na miejscu.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.