TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

04 2023

Poranna kolizja na przejeździe WKD. Ruch był zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Piotr AntosPoranna kolizja na przejeździe WKD. Ruch był zablokowany - Grodzisk News


W środę nad ranem na przejeździe Warszawskiej Kolei Dojazdowej w Regułach doszło do kolizji, w wyniku której ruch pociągów w obu kierunkach był zablokowany.


Jak podaje przewoźnik, w kolizji uczestniczyły pociąg relacji Warszawa Śródmieście WKD – Podkowa Leśna Główna oraz samochód, który akurat znalazł się na torach, kiedy nadjeżdżał skład WKD. Nikomu nic się nie stało, ale przez kilkadziesiąt minut ruch pociągów w obu kierunkach był wstrzymany.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kolizji doszło bowiem około godz. 5.00, zaś o przywracaniu rozkładowego ruchu kolejek przewoźnik poinformował kwadrans przed godz. 6.00.

Winowajcą zderzenia okazał się kierowca samochodu osobowego. – Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca volkswagena nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał na przejazd kolejowy, kiedy nie powinien. Został ukarany mandatem. W kolizji nikt nie ucierpiał – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Trzeba być totalnym bezmózgiem by władować się pod wukadkę.

Nocny_marek
17-04-2023 18:07
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.