TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

12

04 2023

Poranna kolizja na przejeździe WKD. Ruch był zablokowany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W środę nad ranem na przejeździe Warszawskiej Kolei Dojazdowej w Regułach doszło do kolizji, w wyniku której ruch pociągów w obu kierunkach był zablokowany.


Jak podaje przewoźnik, w kolizji uczestniczyły pociąg relacji Warszawa Śródmieście WKD – Podkowa Leśna Główna oraz samochód, który akurat znalazł się na torach, kiedy nadjeżdżał skład WKD. Nikomu nic się nie stało, ale przez kilkadziesiąt minut ruch pociągów w obu kierunkach był wstrzymany.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Do kolizji doszło bowiem około godz. 5.00, zaś o przywracaniu rozkładowego ruchu kolejek przewoźnik poinformował kwadrans przed godz. 6.00.

Winowajcą zderzenia okazał się kierowca samochodu osobowego. – Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca volkswagena nie zachował szczególnej ostrożności i wjechał na przejazd kolejowy, kiedy nie powinien. Został ukarany mandatem. W kolizji nikt nie ucierpiał – mówi nam asp. sztab. Monika Orlik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.