reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

20

03 2024

Poranna kolizja na drodze 579. Sprawczyni miała 2,5 promila


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebok/OSP BłoniePoranna kolizja na drodze 579. Sprawczyni miała 2,5 promila - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali nietrzeźwą sprawczynię kolizji na drodze wojewódzkiej nr 579 w Radonicach (gm. Błonie). Kobieta kierująca skodą wsiadła za kierownicę po pijanemu: jak podała policja, miała ona około 2,5 promila alkoholu w organizmie.


Na miejscu wraz policjantami działali strażacy ochotnicy z jednostki w Błoniu, dzięki uprzejmości których publikujemy zdjęcia ze zdarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

O szczegóły dotyczące kolizji zapytaliśmy na policji. – O godz. 7.35 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji na drodze wojewódzkiej nr 579 w Radonicach. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierująca skodą wyjeżdżała z posesji i wymusiła pierwszeństwo na kierowcy samochodu ciężarowego. Doszło do zderzenia, a następnie kobieta wjechała do przydrożnego rowu – mówi nam podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji Warszawa Zachód.

Oboje kierowcy zostali skontrolowani pod kątem trzeźwości. – Badanie wykazało, że kierująca skodą miała około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Nikomu nic się nie stało, a sprawczyni kolizji została zatrzymana. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty w tej sprawie – dodaje rzeczniczka policji.

Kobieta odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji.

Poranna kolizja na drodze 579. Sprawczyni miała 2,5 promila - Grodzisk News
Poranna kolizja na drodze 579. Sprawczyni miała 2,5 promila - Grodzisk NewsCzytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

ukra?

lis
20-03-2024 15:12

A skodzianke zabrali?

ZYZIO
20-03-2024 21:33

ukra jak to napisałeś nie wpadają do rowu przy 2.5 promila.

adamo
22-03-2024 23:36
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.