reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

19

10 2023

Podejrzani o zabójstwo w Żyrardowie zatrzymani przez policję


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPodejrzani o zabójstwo w Żyrardowie zatrzymani przez policję - Grodzisk News


Wracamy do sprawy z 12 października, kiedy to w Żyrardowie padły śmiertelne strzały. W wyniku odniesionych ran zmarł 42-letni mężczyzna. Dziś żyrardowska policja poinformowała, że zatrzymani zostali dwaj mężczyźni podejrzani o to zabójstwo.


– Ze wstępnych ustaleń wynikało, że doszło do zabójstwa. Przeprowadzono oględziny, podczas których policyjni technicy skrupulatnie zabezpieczyli wszelkie możliwe ślady kryminalistyczne. Wielogodzinna, intensywna praca żyrardowskich policjantów wspieranych przez funkcjonariuszy m.in. z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego i Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Żyrardowie doprowadziły do wytypowania osób, które mogły mieć związek z tym zdarzeniem – relacjonuje przebieg policyjnych działa st. sierż. Patrycja Sochacka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jak się okazuje, do zatrzymania doszło w miniony poniedziałek. Wtedy to w Żyrardowie przy ul. Okrzei dało się usłyszeć strzały, o czym na bieżąco pisaliśmy tutaj. – 16 października na ulicy jednego z żyrardowskich osiedli zatrzymano osoby, które poruszały się samochodem. W trakcie czynności policjanci wykorzystali broń służbową. Ostatecznie zgromadzone dowody, w tym skrupulatnie wykonane oględziny miejsca zdarzenia, przesłuchania świadków oraz ekspertyzy biegłych pozwoliły na przedstawienie zarzutów 2 mieszkańcom Żyrardowa w wieku 40 i 31 lat – przekazała nam dziś rzeczniczka żyrardowskiej policji.

Policja poinformowała również, że podejrzani znali swoją ofiarę, a konflikt pomiędzy skończył się tragicznie. Obu zatrzymanym postawiono zarzut zabójstwa. Grozi za to kara dożywotniego więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.