TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

04 2022

Pod kołami pociągu w Milanówku zginął 21-latek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsPod kołami pociągu w Milanówku zginął 21-latek - Grodzisk News


Wracamy do sprawy śmiertelnego wypadku w Milanówku, kiedy to pod kołami pociągu zginął człowiek. Policja oraz prokuratura ustaliły personalia mężczyzny i prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.


Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło 21 kwietnia tuż przed godz. 7.00. Pod kołami pociągu zginął mężczyzna, którego dane osobowe nie były wówczas znane. Wiadomo było, że mężczyzna zginął pod kołami pociągu relacji  Skierniewice – Warszawa, a do zdarzenia doszło na końcu torów, za stacją w Milanówku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś wiadomo już więcej. – Ustaliliśmy personalia mężczyzny, wiadomo też że miał 21 lat. Dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzimy pod nadzorem prokuratora. Prokuratura zleciła też wykonanie sekcji zwłok – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.